Bitcan

Obsługa graficzna Internetowego Kantora Kryptowalut

Bitcan to bezpieczny kantor kryptowalut, w którym łatwo i szybko kupisz Bitcoina!

Zrealizowaliśmy projekt platformy, która daje możliwość błyskawicznego zakupu bądź sprzedaży Bitcoina.

Platforma Bitcan jest niezwykle przystępna w obsłudze, bezpieczna i posiada przyjazny interfejs. Wykorzystuje technologię szyfrowania SSL i 256 bitowego klucza.

Spersonalizowane grafiki na social media, zgodne z key-visualem firmy

Stworzone przez nas grafiki dają powiew świeżości social mediom naszego Klienta. Całość utrzymana została w charakterystycznej dla niego estetyce i kolorystyce. Spójne wizerunkowo elementy zaprojektowaliśmy w kolorach brandu, dzięki czemu odbiorca z łatwością identyfikuje markę.

Grafiki konkursowe, łamigłówki, rebusy

We współpracy z naszym Klientem zrealizowaliśmy szereg grafik będących łamigłówkami lub uzupełnieniem konkursów. Dołożyliśmy wszelkich starań aby całość wypadła jak najbardziej kreatywnie i zachęciła odbiorcę do interakcji ze stroną. 

Nowoczesne prezentacje multimedialne

Szablony prezentacji multimedialnych, które stworzyliśmy specjalnie na potrzeby Bitcan, umożliwią profesjonalną prezentację brandu wśród szerokiego grona odbiorców. Całość została dostosowana do specyfiki branży, w której działa nasz Klient.

Kampanie reklamowe w Google
i Mediach Społecznościowych

Tworząc kreatywne i proste graficznie przekazy reklamowe wpasowaliśmy się we współczesne trendy komunikacyjne. Daliśmy naszemu Klientowi gwarancję satysfakcji. Ponadto zyskał on pozytywny odbiór przez użytkowników. Stworzone przez nasz zespół grafiki zostały dopasowane do specyfiki oraz wymogów poszczególnych kanałów social mediów, na których działa Bitcan.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!