C&C Partners

Interaktywna mapa dla rozwiązań biznesowych

C&C Partners działa w branży od 1992 roku.

Firma swoją działalność rozpoczęła w sektorze związanym z telekomunikacją.

Obecnie oprócz rozwiązań telekomunikacyjnych oferuje klientom kompleksowe rozwiązania budynkowe, telekomunikacyjne i systemy wizji maszynowej.

Bezpieczny świat C&C

Wszystkie niezbędne aspekty bezpieczeństwa zostały przez nas zawarte na jednej platformie, dzięki czemu powstała w pełni multimedialna prezentacja. Jest ona spójnym zestawieniem stworzonych animacja, które przedstawiają oferowane rozwiązania przez naszego Klienta.

  • Interface Dzięki niemu użytkownik może w prosty i intuicyjny sposób przemieszczać się po stronie internetowej.
  • Grafika Zaprojektowana tak, aby była czytelna i pozwalała na wybranie określonego rozwiązania, które w danej chwili interesuje użytkownika.
  • Animacja Wizualizuje działanie systemów w określonych sytuacjach i dzięki niej użytkownik poznaje działanie proponowanych rozwiązań.

Z myślą o użytkowniku

Strona przygotowana dla C&C, to nie tylko przyjazne dla oka grafiki i animacje. Przede wszystkim jest to platforma, która wspiera procesy sprzedażowe i pomaga dokonać wyboru rozwiązań klientom C&C Partners. 

Wszystkie elementy w jednym miejscu

Mapa miasta, budynki i obiekty - to wszystko zostało umieszczone na jednym planie i nie trzeba się przedzierać przez skomplikowana architekturę strony, aby wybrać interesujące nas rozwiązanie. Łatwiej jest dokonać wyboru mając przed sobą wizualizację i działanie konkretnego systemu.

Łatwy wybór

Jeśli masz wątpliwości zobacz prezentowane rozwiązanie na animacji, która w atrakcyjny sposób przedstawia mechanizm działania.

Spójny i przyjazny dla oka wygląd

Przygotowany przez nas projekt graficzny wzbogacony został w zdjęcia i animacje oraz dedykowane ikony prezentujące się nowocześnie i przejrzyście.

  • Zaprojektowana mapa Użytkownik dzięki intuicyjnej nawigacji może zobaczyć ją z różnej perspektywy, a także w szybki i łatwy sposób znaleźć i wybrać interesujący obiekt na terenie miasta.
  • Specjalnie opracowane animacje oraz ikony Nasi projektanci stworzyli dedykowane ikony, dzięki którym wybór obiektu i proponowanych dla niego rozwiązań przedstawionych w formie animacji jest przejrzysty i intuicyjny.

Zróżnicowane widoki

Na przygotowanej przez nas stronie użytkownik może znaleźć różne widoki. Są one przyjazne dla oka, ale mają jedną istotną funkcję: stanowią kompendium wiedzy na temat oferty.

Animacje

Nasi projektanci zadbali o każdy detal. Przygotowane przez nas animacje pozwalają na zwizualizowanie pełnej oferty C&C Partners. Dzięki czemu, jej przybliżenie staje się znacznie przyjemniejsza w odbiorze dla użytkownika. Nie musi wyobrażać sobie działania systemów i w jakich sytuacjach może być ono wykorzystane. Wizualizacje w jasny sposób ukazują jak oferowane rozwiązania przekładają się na utrzymanie bezpieczeństwa w różnych obszarach życia publicznego.

Zastosowane technologie

Technologie, które zostały wykorzystane do realizacji projektu to m.in. HTML, CSS, JavaScript, Bootstrap oraz Angular JS.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!