GOAT FARM

Strona produktowa serów kozich

Goat Farm - wyjątkowe sery kozie od lidera produktów nabiałowych

Dostarczają wysokiej jakości kozie sery i masło, wykorzystując do produkcji mleko od sprawdzonych rolników, a tradycyjna receptura zapewnia wyjątkowy smak produktów.

Goat Farm jest częścią grupy Eurosery, największej marki w segmencie produktów nabiałowych premium w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zobacz stronę online

Podążaj śladami kozy i sprawdź, dlaczego warto!

Projekt ma zadanie podkreślić naturalność serów Goat Farm oraz zwrócić uwagę na ich wielorakie zastosowanie.

  • Alternatywa dla osób z nietolerancją laktozy Sery kozie są doskonałą alternatywą dla osób z nietolerancją laktozy, zawartość laktozy w produkcie: <0,1 g/100 g.
  • Rozwiązanie na zaburzenia pokarmowe Produkty na bazie mleka koziego szczególnie polecane są dla osób z zaburzeniami i alergiami pokarmowymi, np. skazą białkową.
  • Alternatywa dla serów z mleka krowiego Kozie mleko często jest polecane przez dietetyków jako substytut mleka krowiego, ponieważ jest szybko i łatwo przyswajalne przez organizm.

Elegancki i intuicyjny design

Zdecydowaliśmy się na elegancki, minimalistyczny design, który pasował do charakteru Goat Farm. Jasny układ, czytelna typografia i odpowiednie kolorystyczne akcenty zapewniają łatwą nawigację i przyjemne wrażenia estetyczne dla użytkowników.

Przejrzysta, zachęcająca do odwiedzin strona główna

Wykorzystaliśmy duży, wciągający hero section, prezentujący piękne zdjęcia kóz i serów. Dodatkowo, umieściliśmy wyraźne CTA (Call-to-Action), aby zachęcić odwiedzających do poznania oferty Goat Farm.

Bogata galeria przepisów

W sekcji propozycji podania umieściliśmy bogatą galerię przepisów wykorzystujących sery kozie jako główny składnik. Każdy przepis jest przedstawiony w atrakcyjny sposób z wykorzystaniem apetycznych zdjęć, które zachęcają do wypróbowania potrawy.

Dopasowanie do wizerunku marki Goat Farm

Przygotowane przez nas spersonalizowane ikony są bardziej atrakcyjne i zachęcające do interakcji. Ich estetyczny wygląd przyciąga uwagę użytkowników, co z kolei zwiększa czas spędzany na stronie i zaangażowanie użytkowników.

Zastosowane technologie

Strona internetowa powstała na bazie systemu WordPress. Właściwe i rzetelne przygotowanie oprogramowania tego typu przekłada się na jego wysokie bezpieczeństwo oraz niezawodność. System WordPress jest także bardzo elastyczny – pozwala klientowi samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie. Wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze panelowi do zarządzanie treścią.

Przy programowaniu zastosowaliśmy języki: JS, HTML, PHP, jQuery, CSS. Ponadto przy realizacji tak obszernego projektu wykorzystaliśmy narzędzie WP Multisite oraz wdrożyliśmy mapy oparte na OpenStreetMap.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!