Portal dla lekarzy, uczniów i pracowników uczelni

Portal pozwala na udostępnianie i przeglądanie materiałów z badań diagnostycznych oraz filmów z operacji.

Portal dla lekarzy, uczniów i pracowników uczelni Portal dla lekarzy, uczniów i pracowników uczelni Portal dla lekarzy, uczniów i pracowników uczelni Portal dla lekarzy, uczniów i pracowników uczelni

Byliśmy odpowiedzialni za kompleksowe stworzenie portalu Medyczna.tv zgodnie z wymaganiami naszego klienta. W ramach zlecenia wykonaliśmy projekt graficzny, cięcie widoków oraz zaprogramowaliśmy serwis zarówno od strony front-end, jak i po stronie serwera. W efekcie portal umożliwia użytkownikom dostęp do filmów z operacji, edycję filmów on-line, przegląd zdjęć w formacie DICOM oraz przegląd zdjęć preparatów mikroskopowych w formacie Deep-zoom.

Dzięki zastosowaniu technologii HTML5, CSS3, Javascript, Popcorn.js oraz Microsoft SeaDragon.js moduły funkcjonalne portalu Medyczna.tv są dostępne na wszystkich nowoczesnych przeglądarkach internetowych, bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników i wtyczek. Po stronie serwera portal został oparty o system CMS Drupal, który umożliwia wygodne zarządzanie treścią, materiałami oraz użytkownikami. Wykorzystaliśmy również framework CSS Twitter Bootstrap, dzięki któremu wygląd portalu dopasowuje się do ekranu użytkownika (Responsive Web Design).

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!