PDO to pionier w produkcji zaawansowanych technologicznie opakowań.

Działając w branży już od ponad 25 lat nieustannie rozwija się poprzez podejmowanie nowych wyzwań i poszukiwanie innowacyjnych, kreatywnych rozwiązań.

Firma zyskała zaufanie niewielkich, lokalnych przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych koncernów.

Zobacz stronę online

Design strony

Stylowy minimalizm i nietuzinkowe połączenia kolorystyczne oddają współczesny charakter firmy. Nadają jej wizerunkowi profesjonalizmu.

Dedykowany set ikon oraz grafik ilustrujących ofertę drukarni

Specjalnie zaprojektowane ikony nadają stronie stylowy wygląd. Ich funkcjonalność poprawia intuicyjne poruszanie się po portalu. Grafiki ilustrujące ofertę PDO podnoszą atrakcyjność i budują zaufanie odbiorcy, który otrzymuje gotowy wachlarz możliwości, jakie oferuje firma.

Czytelność i przejrzystość informacji

Zastosowany przez nas minimalistyczny styl, pozwolił na przekazanie maksimum informacji. Dzięki konsekwencji oraz zachowanej estetyce serwis jest czytelny i przyjemny w odbiorze.

Adaptacyjność do wersji mobilnej

Zadbaliśmy o to, aby nasz Klient mógł dotrzeć do swoich odbiorców na jak najszerszą skalę. Stworzyliśmy więc w pełni responsywny i adaptacyjny landing page, który sprawia tak samo pozytywne w odbiorze wrażenie zarówno na smartfonie, jak i desktopie. 

System Wordpress

  • Łatwość w obsłudze Strona zbudowana w systemie WordPress to gwarancja bezpieczeństwa oraz łatwości obsługi. Każdy z dostępem do panelu bez trudu doda lub edytuje treści.
  • Rozbudowane możliwości Dzięki funkcjom, jakie posiada system WordPress, nasi programiści stworzyli Klientowi dedykowane moduły, które pozwoliły na dopasowanie się do jego indywidualnych potrzeb i specyfiki branży.

Edytowalny szablon prezentacji w PowerPoint

Zadbaliśmy o to, żeby nasz Klient zawsze mógł sięgnąć po prosty w edycji szablon oraz zaprezentować firmę na wysokim poziomie.

Doskonałe pierwsze wrażenie

Nasz Klient, wykorzstując przygotowane przez nasz zespół szablony, może w różnorodny, atrakcyjny sposób prezentować swoją ofertę na wystąpieniach, targach, czy spotkaniach biznesowych.

Profesjonalne podejście

Wykorzystaliśmy elementy graficzne oraz kompozycję spójną z wizerunkiem firmy. Dzięki temu uzyskaliśmy szablon, który posłuży jej w budowaniu pozytywnych relacji z klientem. 

Zastosowane technologie

Landing page powstał na bazie systemu WordPress. Właściwe i rzetelne przygotowanie oprogramowania tego typu przekłada się na jego wysokie bezpieczeństwo oraz niezawodność. System WordPress jest także bardzo elastyczny – pozwala klientowi samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie. Wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze panelowi do zarządzanie treścią.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!