Poradnik Handlowca

Portal informacyjny na platformie Wordpress

Poradnik Handlowca - opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla sklepów i hurtowni.

Należy do wydawnictwa BPiR GENERALCZYK. Jego głównym celem jest promowanie informacji na temat polskiego handlu.

Dzięki swojej rzetelność, kompleksowości informacji oraz profesjonalizmowi, wydawany jest nieprzerwanie od 27 lat. Na przestrzeni tych lat, tytuł był wielokrotnie doceniamy i nagradzany.

Zobacz stronę online

Nowa odsłona strony

Podczas projektowania nowej strony internetowej dla "Poradnika Handlowca", wiedzieliśmy, że projekt, który powstanie musi być przejrzysty i nowoczesny. Zależało nam na tym, aby ogromna dawka wiedzy i informacji umieszczonych na portalu, przedstawiona była w sposób przyjazny i intuicyjny dla użytkownika.

Proces twórczy - etapy powstawania projektu

Jaki jest klucz otwierający drzwi z napisem “dobry projekt”? Przemyślany i spójny proces twórczy! Włożyliśmy wiele pracy w to, aby tak właśnie przebiegała realizacja strony internetowej dla "Poradnika Handlowca".

Etap I - makietowanie

Zadaniem makiet, było zwizualizowanie sposóbu prezentacji oraz układu treści na przyszłej stronie internetowej. Makiety nie tylko obrazowały wstępny efekt naszych prac, ale także były wsprarciem podczas planowania funkcjonalności strony.

Etap II - projekt

Strona internetowa miesięcznika zawiera bardzo dużo informacji i treści, ale dzięki naszym grafikom i ich głowom pełnych pomysłów, udało się nam przedstawić je w sposób przejrzysty i przyjazny dla czytelników.

Rozbudowana struktura i nowoczesny design

Nasz zespół odpowiedzialny za design i estetykę projektu, włożył wiele pracy w to, aby strona prezentowała się nienagannie i nowocześnie. Pomimo rozbudowanej struktury, wszystkie strony są ze sobą spójne. Cechuje je wyjątkowa czytelność i intuicyjność.

Treści to podstawa!

CMS z możliwością zaawansowanego zarządzania artykułami był jednym z głównych założeń projektu. Dzięki pracy naszych programistów, Klient ma możliwość dodawania czterech różnych typów postów - prostych (nagłówek i tekst), zaawansowanych (nagłówek, sekcje tekstowe i tekstowe kolumnowe, przerywniki zdjęciowe, cytat), foto-relacji oraz wideo. Stworzyliśmy także dedykowane moduły, wszystko dla komfortu użytkowników strony, w tym:

  • E-wydanie Moduł umożliwiający czytanie elektronicznego wydania "Poradnika Handlowca".
  • Ankiety Moduł ankietowy z możliwością oznaczania terminu jej zakończenia oraz przeglądaniem archiwalnych arkuszy.
  • Reklamy Moduł służący do zarządzania reklamami na całej stronie, z możliwością ich aktywacji w określonych terminach.

Zastosowane technologie

Strona powstała w oparciu o system WordPress, który dzięki właściwemu i rzetelnemu przygotowaniu oprogramowania, przekłada się na wysokie bezpieczeństwo strony, niezawodność, oraz łatwość w obsłudze.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!