Branding i strona www

Twojabonament.pl to projekt przeznaczony dla małych firm oferujących swoim klientom różnego rodzaju usługi abonamentowe, np. internet.

Branding i strona www Branding i strona www Branding i strona www Branding i strona www Branding i strona www Branding i strona www Branding i strona www

Konieczność wielu opłat abonamentowych może sprawiać poszczególnym płatnikom spore trudności – o wszystkich trzeba pamiętać, a nie wszystkie można zlecić do automatycznej realizacji. Podobne trudności może mieć firma, która funkcjonuje w oparciu o opłaty abonamentowe.

Z myślą o rozwiązaniu powyższych problemów powstał system Twojabonament.pl. Jego zadanie to „trzymanie ręki na pulsie” opłat abonamentowych. Firma ma dzięki niemu możliwość rejestracji swoich płatników oraz przypominania im o terminach płatności lub zaległościach. Systemu mogą używać także osoby fizyczne – chociażby w celu sprawdzenia stanu swojego salda i należnych płatności.

Zespół MDAsystems zaprojektował logo oraz całą księgę znaku dla opisywanego projektu. Naszym dziełem jest także strona internetowa z systemem zarządzania treścią. Poszczególne elementy projektu stanowią spójną całość i razem umożliwiają użytkownikom efektywne zarządzanie swoimi finansami.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!