Vantage Rent

Strona internetowa o najmie instytucjonalnym

Oferta mieszkań na wynajem stworzona przez wrocławskiego dewelopera: Vantage Development.

Nowoczesne rozwiązanie dla każdego, kto chce wynająć lokum w dogodnych dla siebie warunkach, dopasowane do oczekiwań i współczesnych standardów.

Lider wśród deweloperów tworząc mieszkania na wynajem rozwinął swoją działalność o nowoczesne rozwiązania i dał możliwość znalezienia idealnego mieszkania w korzystnej ofercie.

Zobacz stronę online

Responsywność i dopasowanie do indywidualnego charakteru Klienta

Stworzyliśmy w pełni responsywną stronę internetową, aby nasz Klient mógł trafić do jak najliczniejszego grona odbiorców, a im samym ułatwić przeglądanie oferty i zachęcić do pozostania na stronie - niezależnie od urządzenia, z jakiego w danym momencie korzystają.

Pełna personalizacja przekazu dla odbiorcy

Grono odbiorców naszego Klienta jest niezwykle różnorodne. Przy realizacji projektu musieliśmy zadbać więc o to, aby strona swoim wyglądem i funkcjonalnością trafiła do każdej z grup, a tym samym spełniła oczekiwania Klienta.

Zaawansowana wyszukiwarka

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy na stronę internetową Vantage Rent wyszukiwarkę, która pozwoli na jak najbardziej precyzyjne dobranie wyników wyszukiwania do preferencji odbiorcy. Dzięki temu wizerunek firmy zyskał na profesjonalizmie, a sama strona - na funkcjonalności. 

Porównywarka mieszkań

W trosce o swoich odbiorców Vantage Rent postawiło na uwzględnienie w swoim projekcie nowoczesnej porównywarki mieszkań na wynajem. Sprostaliśmy wyzwaniu i wdrożyliśmy, to niezwykle pomocne narzędzie. Dzięki niemu wzrasta poziom User Experience (UX), a sam użytkownik z chęcią korzysta z serwisu. Wyszukiwanie mieszkań o określonych przez odbiorcę parametrach jest szybkie i proste.

Kalkulator czynszu

Wdrożenie tego niezwykle nowoczesnego i funkcjonalnego narzędzia pomaga odbiorcy z jeszcze większą łatwością odnaleźć w ofercie Vantage Rent mieszkania swoich marzeń.

  • Zwiększona funkcjonalność i praktyczność Kalkulator zaprojektowaliśmy w celu szczegółowej analizy kosztów wynajmu mieszkania oraz przedstawieniu tych wytycznych odbiorcy.
  • Wygoda i nowoczesność Dzięki wdrożeniu takiego rozwiązania użytkownik przez uprzednie podanie wytycznych, jest w stanie uzyskać jasną i czytelną informację o kosztach wynajmu interesującego go mieszkania.

Przyjazna wersja mobilna

Wiemy jak ważne są adaptacyjność i responsywność strony internetowej. Zastosowaliśmy więc strategie ADW i RWD, które w pełni umożliwiły dostarczenie odbiorcy pozytywnych wrażeń czerpanych z przeglądania strony również na smartfonach.

O designie

Styl strony doskonale podkreśla wizerunkowy charakter Vantage Rent. Dzięki przejrzystości i przyjaznemu layoutowi strony, jej nawigacja stała się intuicyjna, a wszystkie istotne dla użytkowników informacje są zamknięte w dobrze zagospodarowanej przestrzeni.

Spersonalizowany set ikon opracowanych na gridzie

Nasz zespół opracował set ikon dopasowanych do treści, jakie znajdują się na stronie Vantage Rent. Zaprojektowaliśmy je ze szczególną dbałością o indywidualne potrzeby Klienta. Dzięki nim poruszanie się po stronie jest prostsze i bardziej atrakcyjne dla odbiorcy.

Spacer 3D

Na stworzonej przez nas stronie każdy odbiorca może obejrzeć mieszkanie na trójwymiarowych, interaktywnych makietach z opisującymi poszczególne pomieszczenia pinami. Strona Vantage Rent dzięki takiemu rozwiązaniu jest atrakcyjniejsza, a sama marka postrzegana jako profesjonalna, zaangażowana w swoją działalność oraz nakierowana na potrzeby swoich klientów.

Zastosowane technologie

Landing page powstał na bazie systemu WordPress. Właściwe i rzetelne przygotowanie oprogramowania tego typu przekłada się na jego wysokie bezpieczeństwo oraz niezawodność. 

System WordPress jest także bardzo elastyczny – pozwala klientowi samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie. Wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze panelowi do zarządzanie treścią.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!